Kas ir SMARTi?


SMARTi ir mūsu slepenā izstrādes metode, kas ļauj mums ātri izveidot kvalitatīvas vietnes un ievērojami ietaupīt mūsu klientu laiku un budžetu.

SMARTi metode tika izstrādāta mūsu web-studijā Amparo.
Vairāk nekā 14 gadus mūsu komanda veido dažādas sarežģītības tīmekļa vietnes vietējiem un starptautiskiem klientiem. Mūsu portfolio ir vairāk nekā 200 veiksmīgu projektu visā pasaulē.

Jā, mēs ļoti labi zinām, kā izveidot sarežģītas lapas, bet kā ir ar tiem, kuriem nepieciešama neliela mērķlapa atsevišķam projektam vai steidzami jāpalaiž internetveikals?

Šiem nolūkiem mēs esam izstrādājuši SMARTi


SMARTi mēs ieguldījām savu labāko pieredzi un redzējumu par to, kā visefektīvāk izstrādāt nelielas vietnes un internetveikalus, ņemot vērā saspringtus termiņus un samērīgus budžetus.Samērīgs budžets • Ātrums • Kvalitāte 

Skan pārāk banāli? Jā.
Diemžēl patiesībā ļoti reti sanāk apvienot visas šīs trīs lietas.
Ar SMARTi tas ir reāli! Kāds ir mūsu noslēpums?

 

Samērīgs budžets

Esam optimizējuši procesu tā, lai jūsu tāmē neiekļautu programmētāju, maketētāju, radošo direktoru un daudzu citu augstas kvalifikācijas speciālistu darbu, kuri tomēr ir izstrādājuši visu, kas jums būs mājas lapā, un visu, ko varēsiet izmantot nākotnē

 

Ātra izstrāde!

Jūsu mājas lapas demoversija būs gatava jau 1–2 nedēļu laikā! Kā tas ir iespējams? Mums nav jāprogrammē un jāmaketē, nav jāzīmē prototipi vai dizaina veidnes visām jūsu vietnes lapām, kā arī nav jāizstrādā responsīva versija utt. Viss standarta un lielākoties rutīnas darbs jau ir paveikts, atliek tikai vissvarīgākais – izstrādāt mājas lapas struktūru, dizainu un saturu.

Augsta kvalitāte

Augsta kvalitāte izpaužas ne tikai vēlamā rezultāta sasniegšanā, bet arī profesionālā atbalstā pēc veiksmīgas palaišanas. SMARTi galvenā priekšrocība ir tas, ka pat pēc darbības uzsākšanas mājaslapa, jums pat nemanot, turpinās saņemt no mums visas jaunās funkcijas, modernas un stilīgas opcijas un nepieciešamos atjauninājumus bez maksas.


Pēc laika jums nebūs jāpasūta maksas atjauninājums vai jāizstrādā kādas funkcijas no jauna, jo jūsu mājas lapa nekad nenovecos.Pašlaik mums nav zināms neviens izstrādātājs vai sistēma, kas piedāvātu ko līdzīgu


Sazinieties ar mūsu speciālistu, lai apspriestu savas jaunās mājas lapas izveidi vai interneta veikalu.

Sazināties ar mums

Pašlaik mums nav zināms neviens izstrādātājs vai sistēma, kas piedāvātu ko līdzīgu


Sazinieties ar mūsu speciālistu, lai apspriestu savas jaunās mājas lapas izveidi vai interneta veikalu.

Sazināties ar mums