Mājas lapas
izstrāde


Jūsu mājas lapa būs intuitīva un sniegs pilnīgu izpratni par jūsu produktu vai pakalpojumu.Jūsu mājas lapa būs intuitīva un sniegs pilnīgu izpratni par jūsu produktu vai pakalpojumu.

SMARTi komanda atradīs jums vispiemērotāko risinājumu, kas lieliski izskatīsies gan datorā, gan mobilajās ierīcēs. Jūsu vietne būs moderna un aprīkota ar visām nepieciešamajām funkcijām, lai piesaistītu klientus, izmantojot digitālo mārketingu.

Katram projektam mēs norīkojam atsevišķu vadītāju un personīgo dizaineru – jūs būsiet informēts par izstrādes procesu, taču jums nebūs pastāvīgi jānovēršas no galvenā biznesa.


Pēc 2–3 nedēļām jūs iegūsiet kvalitatīvu rezultātu, kas pilnībā atbildīs tam, ko jūs gaidījāt.


Aprēķināt cenu

Majas lapas izveide

Mājas lapu izveide

 

Jūsu mājas lapā izpaužas jūsu individualitāte

Unikālā SMARTi metode tika izveidota, pateicoties mūsu 14 gadu ilgajai mājas lapu izstrādes pieredzei. Šajā laikā mēs esam strādājuši ar visdažādākajām nozarēm, tāpēc zinām, ka katrai uzņēmējdarbības jomai ir savas raksturīgās iezīmes. SMARTi mājas lapas izstrāde -tā ir ne tikai gadiem pārbaudītie universālie risinājumi, bet arī daudzas specifiskas funkcijas, kas būs noderīgas uzņēmumiem, kuri darbojas mazumtirdzniecībā, nekustamo īpašumu tirgū, loģistikā, celtniecībā un daudzās citās nozarēs.


Katrā lapā automātiski tiks iebūvēti īpaši mārketinga moduļi, kas nākotnē ļaus produktīvi strādāt pie reklamēšanas meklētājprogrammās, sociālajos tīklos un citās vietnēs


Viegli un ērti rediģējiet savu mājas lapu jebkurā brīdī

Viens no galvenajiem jautājumiem, ko bieži uzdod klienti, – vai mēs paši varēsim papildināt un labot informāciju mūsu web lapā? Protams, jā! Pirms mājas lapas palaišanas mēs iemācīsim jums patstāvīgi to uzturēt, rediģēt saturu vai pievienot jaunas sadaļas, taču, ja gribēsiet īstenot kādu jaunu ideju – mēs vienmēr būsim te, lai jums palīdzētu!

Mājaslapas izveide

Jūsu mājas lapa nekad nenovecos!

Viena no SMARTi nozīmīgākajām priekšrocībām ir bezmaksas fona atjauninājumi, ko visi klienti saņem pēc noklusējuma, palaižot savu lapu. Parasti tie ir sistēmas uzlabojumi, jaunas funkcijas, jaunas dizaina iespējas un funkcionalitāte.

Citiem vārdiem, pēc jūsu vietnes palaišanas mēs turpinām darbu pie tās, jums nemanāmi to uzlabojot un attīstot. Šāds piedāvājums pagaidām ir vienīgais tirgū!


Turklāt jums nebūs jādomā par hostingu, rezerves uzglabāšanu un citiem tehniskiem jautājumiem. Par to parūpēsimies mēs!

Ko mācēs jūsu
mājas lapa?

Galvenās funkcijas un iespējas, kas ir iekļautas pēc noklusējuma mājas lapas izstrādē

Jums ir padomā projekts?

Atsūtiet mums informāciju par savu ideju, lai noskaidrotu mājas lapas izstrādes cenas un termiņus

Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts